بنر
بنر2

درباره ما

درباره لیان

شرکت مهرنا رایانه لیان در سال 1392 تأسیس و فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان در بخش انفورماتیک شاخه امنیت سایبری و زیرمجموعه‌های مرتبط آغاز کرد. با رشد روزافزون وابستگی ما به تجهیزات رایانه‌ای و ارتباطات اینترنتی، نیاز به ایمن‌سازی در برابر حملات سایبری و مقابله با رخدادهایی که امنیت شبکه‌های رایانه‌ای و داده‌های افراد و سازمان‌ها را به خطر می‌اندازد، بیش از پیش خودنمایی می‌کند.

این شرکت دارای پروانه‌ی مرکز افتا، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (سازمان نما)، در حوزه‌های «آموزش امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات» و «خدمات فنی افتا» است و با تکیه بر توانمندی کارشناسان با تجربه خود و با استفاده از منابع و شرکت‌های همکار، چه در داخل و چه در خارج از کشور، در زمینه تجهیزات امنیت سایبری و ارائه خدمات آموزشی، نیازمندی تمامی علاقه‌مندان و کارکنان و مدیران رده‌های مختلف سازمانی را تأمین و ساختار امنیتی‌شان را مستحکم‌تر و غیرقابل‌نفوذتر می‌کند.

خدمات، محصولات و راهکارهای ارائه شده در گروه امنیتی لیان بطور کامل لایه‌های مختلف شبکه سازمانی، چه در بخش وب‌اپلیکیشن و چه در بخش شبکه را پوشش داده و با ارائه دوره‌های آموزشی آکادمی لیان به کاربران این واحدها، زنجیره دفاعی مناسبی در برابر انواع حملات و آسیب‌پذیری‌ها ایجاد می‌کند.

 

درباره آکادمی لیان

آکادمی لیان مرجع تخصصی حوزه امنیت سایبری در شاخه‌های «امنیت دفاعی»، «امنیت تهاجمی یا تست نفوذ» و «پاسخ به حادثه، جرم‌شناسی دیجیتال و  تحلیل بدافزار» با تکیه بر اساتید مجرب و خوشنام فعال در حوزه امنیت و فناوری اطلاعات داخل و خارج از کشور، به تمامی افراد علاقه‌مند و کارکنان سازمان‌ها دوره‌های تخصصی و معتبر ارائه می‌کند. این دوره‌ها از سطوح مبتدی تا پیشرفته را در برمی‌گیرد و شامل دوره‌های به‌روز بین‌المللی در کنار دوره‌هایی با سرفصل اختصاصی اساتید لیان به صورت آنلاین می‌شود. در صورتی که نیازمند راهنمایی و مشاوره فردی درباره‌ی دوره‌ها هستید، می‌توانید از مشاوره تخصصی و رایگان آکادمی لیان نیز بهره‌مند شوید.

متخصصان آکادمی لیان مسیرهای مختلف حوزه امنیت سایبری را با اطلاعات لازم درباره‌ی دوره‌های مورد نیاز هر حوزه در نقشه‌راه امنیت سایبری ترسیم کرده‌‌اند. برای دیدن نقشه‌راه امنیت سایبری آکادمی لیان روی لینک زیر کلیک کنید. 

نقشه راه امنیت سایبری

مزایای آکادمی لیان

درباره گروه امنیتی لیان

گروه امنیتی لیان با ارائه فناوری‌های به‌روز امنیت سایبری به سازمان‌ها کمک می‌کند تا هرچه بهتر از دارایی‌های ارزشمند خود محافظت نمایند. تجهیزات، محصولات و خدمات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری که توسط گروه لیان و مطابق با استانداردهای جهانی در اختیار سازمان‌ها قرار می‌گیرد، مانند آنتی‌ویروس‌ها، فایروال‌ها و ذخیره‌سازهای اطلاعات، از جمله تجهیزاتی هستند که باید در بستر شبکه هر سازمانی راه‌اندازی شوند تا امنیت تمام لایه‌های شبکه تامین گردد. همچنین با رشد و توسعه هر سازمان، نرم‌افزارهایی در قالب مدیریت ‌دسترسی اطلاعات، مانیتورینگ شبکه، تست‌نفوذ شبکه، بکاپ‌گیری از اطلاعات و خدمات مربوط به گواهینامه‌های تاییدیه امنیتی و... به سازمان‌ها ارائه می‌گردد.

تیم امنیت اطلاعات و تست نفوذ شرکت لیان نیز به تمامی سازمان‌ها با هر اندازه و هر مجموعه‌ای از دارایی‌های دیجیتال، در جهت حفظ بالاترین سطح از امنیت و کارایی زیرساخت فناوری اطلاعات، خدمات تست نفوذ ارائه میدهد.

خدمات تست نفوذ گروه لیان، شامل سه بخش زیر است:

content-photos/225/3695/Tv18f5yvRZCubVJm_شبکه.jpg

خدمات تست نفوذ شبکه

content-photos/225/3695/Bk61loUUTh8cRsqA_موبایل.jpg

خدمات تست نفوذ موبایل