بنر
بنر2

دریافت مشاوره تخصصی رایگان در رابطه با مسیر یادگیری هک و امنیت

مسیر یادگیری هک و امنیت از کجا شروع میشود؟ 


برای پاسخ به سوال برای یادگیری هک و امنیت از کجا شروع کنیم؟ آکادمی لیان خدمات مشاوره کاملا رایگان برای علاقمندان به این حوزه در نظر گرفته است. اگر نیازمند آشنایی با دنیای تست نفوذ و امنیت سایبری هستید، اگر به این حوزه علاقه دارید اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید و برای ورود به بازار کار امنیت چه مدارکی نیاز دارید، اگر می‌خواهید بدانید برای پیشرفت جایگاه شغلی‌تان باید چه دوره‌هایی را بگذرانید، به صفحه نقشه‌راه هک و امنیت آکادمی لیان مراجعه کنید و یا از طریق گزینه‌های زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 آکادمی لیان با سال‌‌ها تجربه در زمینه ارائه خدمات امنیتی و دوره‌های تخصصی و به‌روز در حوزه تست نفوذ و امنیت اطلاعات از تمامی شما علاقه‌مندان، مدیران و کارکنان سازمان‌ها دعوت می‌کند برای دریافت مشاوره رایگان و طرح مشکلات و سوالات خود درباره تقویم دوره‌های آموزشی و نحوه ثبت‌نام در کلاس‌ها و سایر بخش‌های مجموعه، از یکی از راه‌های زیر اقدام کنید:

  • از شنبه تا چهارشنبه در ساعات اداری با شماره 02191004151 تماس حاصل فرمایید.
  • به منظور صرفه‌جویی در زمان، هر ساعتی از شبانه روز در طول هفته می‌توانید برای تعیین وقت مشاوره اقدام نمایید. متخصصان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.