بنر
بنر2

وبینار رایگان تست نفوذ اندروید

 وبینار رایگان تست نفوذ اندروید 

امروزه بخش اعظمی از دستگاه‌های مورد استفاده‌ی مردم دنیا، دستگاه‌هایی هستند که سیستم‌عامل آن‌ها "اندروید" است. به همین دلیل می‌توان اندروید را یکی از محبوب‌ترین و البته، فراگیرترین سیستم‌عامل‌های موجود شناخت.

اما این فراگیر بودن همیشه جنبه مثبت نخواهد داشت و بسیاری از اوقات، باعث به خطر افتادن این دستگاه‌ها خواهد شد. چراکه بسیاری از افراد سودجو و هکرهایی که مشغول پیدا کردن راه‌هایی برای نفوذ به سیستم‌های شخصی افراد هستند، قطعاً اولویت خود را بر روی سیستم‌عامل‌های فراگیر قرار خواهند داد. پس درصد بسیار بالایی از باج‌افزارها، ویروس‌ها و... که برای سیستم‌عامل‌های مختلف نوشته می‌شوند، مختص اندروید می‌باشند.

اما در این میان هکرهای اخلاق‌مداری نیز وجود دارند که برای جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز، راه‌هایی برای شناسایی هکرهای مخرب را پیدا کرده و درصدد مقابله با آن‌ها برخواهند آمد. یکی از این راه‌ها تست نفوذ دستگاه‌های اندرویدی است. تست نفوذ با سیستم‌عامل‌های مختلفی نظیر ویندوز یا لینوکس انجام می‌شود و ضروری‌ست که متخصصان این حوزه ازپیش، آموزش‌های لازم برای انجام این کار را پشت سر بگذارند.

content-photos/130/888/content_photo_bBj2aDO3caMrvsSH.jpg

اما چرا ایمن سازی دستگاه‌های اندروید مهم است؟

سیستم‌عامل اندروید فقط بر روی تلفن‌های هوشمند و یا تبلت‌ها برقرار نیست و بسیاری از ساعت‌های هوشمند، ماشین‌ها، دوربین‌ها، کنسول‌های بازی و به طور کلی دستگاه‌های هوشمندی که روزانه از آن‌ها استفاده می‌کنیم، با سیستم‌عامل اندروید فعالیت می‌کنند. پس نفوذ به هر یک از این دستگاه‌ها می‌تواند نفوذ به تمامی اطلاعات شخصی شما محسوب شود. و اما اطلاعات شخصی فقط عکس‌ها، فایل‌ها و... نیستند چراکه یکی از مهم‌ترین اطلاعات شخصی همه‌ی ما، کارت‌های بانکی و اینترنت بانک‌هایی است که مشخصات حساب و رمز و... در آن موجود است. به خطر افتادن دستگاه‌های اندرویدی ما می‌تواند به سرقت رفتن دارایی‌های ما نیز منجر شود. در اینجاست که اهمیت تست نفوذ و به کار گیری راهکارهای امنیتی مناسب برای این کار بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد.

از این‌رو گروه آموزشی لیان به‌منظور ارتقاء دانش متخصصان حوزه امنیت، اقدام به برگزاری وبیناری با عنوان "تست نفوذ اندروید" نموده است. در این وبینار تمامی مباحث ذکرشده در بالا با بسط بیشتر توسط یکی از کارشناسان خبره حوزه تست نفوذ و امنیت ارائه خواهند شد و مباحث جامع و کامل دیگری به صورت عملی و با انجام یک تست نفوذ واقعی، در این زمینه نیز در اختیار علاقمندان این حوزه قرار خواهد گرفت.

این وبینار دوساعته به صورت کاملاً رایگان برای علاقمندان و متخصصین امنیت درنظر گرفته شده است. اما به‌منظور هماهنگی بیشتر برای شرکت در این وبینار، ثبت‌نام ازطریق لینک زیر انجام خواهد شد.