دوره جامع تست نفوذ شبکه

دوره‌های فشرده‌ی مقدماتی تا پیشرفته‌ی تست نفوذ شبکه

دوره جامع تست نفوذ شبکه مخصوص کسانی‌ست که می‌خواهند تنها با شرکت در یک دوره فشرده، وارد بازارکار این حوزه شوند.
امروزه تمامی سازمان‌های بزرگ و کوچک در سراسر دنیا، برای انتقال اطلاعات و یا ذخیره آن‌ها از بستر «شبکه» استفاده می‌کنند. شبکه‌های امروزی تا حدی گسترش پیدا کرده‌اند که به هدفی بسیار ارزشمند برای افراد مخرب تبدیل شده‌اند. هدفی که می‌تواند آن‌ها را به اطلاعات کاربران، مشتریان، داده‌های محرمانه و بسیاری موارد دیگر برساند. ازدست دادن این اطلاعات حتماً موجب ضرر و زیان‌های جبران‌ناپذیری خواهد شد که می‌تواند به نابودی یک سازمان یا ارگان بزرگ منجر شود.
حالا تخصصی به نام «تست نفوذ شبکه» ایجاد شده است تا بتوان پیش از وقوع هر حادثه، نقاط ضعیف امنیتی شبکه‌ها را شناسایی کرد. به زبان ساده کار متخصص تست نفوذ شبکه این است که نقاط آسیب‌پذیر، راه‌های نفوذ و هر روشی که ممکن است هکرها و افراد مخرب، بدون اجازه وارد شبکه شما شوند را شناسایی کند و آن آسیب‌پذیری‌ها را برطرف کند.
اما تبدیل شدن به یک متخصص تست نفوذ شبکه نیازمند گذراندن دوره‌های مقدماتی و پیشرفته بسیاری‌ست که ممکن است مدت زیادی شما را درگیر کند. گروه آموزشی لیان با ارائه دوره جامع تست نفوذ شبکه به صورت فشرده، به شما کمک می‌کند تا از ابتدایی‌ترین مباحث تا پیشرفته‌ترین سرفصل‌های موجود در این حوزه را در قالب یک دوره پشت سر بگذارید. این دوره به صورت تئوری و عملی تدریس می‌‎شود و مستقیماً به ورود شما به بازارکار تست نفوذ شبکه کمک خواهد کرد.
پکیج دوره تست نفوذ شبکه شامل مباحث دوره‌های زیر است:

  • WiFu
  • SANS SEC560
  • ECSA
  • SANS SEC660
content-photos/171/1123/content_photo_utaoTZZZJwxGVDfb.jpg

سرفصل‌های دوره فشرده تست نفوذ شبکه

سرفصل‌های این دوره، مطابق با سرفصل‌های دوره‌های ذکرشده در قسمت معرفی دوره هستند. اما طبیعتاً به دلیل فشرده بودن این دوره، این سرفصل‌ها نیز به صورت فشرده تدریس خواهند شد.

 


 

 

 

 

پیش‌نیاز پکیج تست نفوذ شبکه

پیشنیاز ورود به دوره جامع تست نفوذ شبکه، گذراندن «دوره جامع شبکه» است که این دوره نیز در گروه آموزشی لیان برگزار می‌شود. شما می‌توانید با گذراندن این دوره فشرده، مستقیماً وارد دوره جامع تست نفوذ شبکه شوید.

 


 

 

 

 

content-photos/171/1126/content_photo_iB7kKxOd5VmGoCRj.jpg

توانایی‌های فرد بعد از گذراندن دوره

شما پس از گذراندن دوره جامع تست نفوذ شبکه، می‌توانید مستقیماً وارد بازارکار این حوزه شوید. این دوره به صورت فشرده و با هدف آموزش نیروهای متخصص برای بازارکار طراحی و ارائه شده است.

 


 

 

 

 

مخاطبین دوره

مخاطبین این دوره تمام کسانی هستند که به حوزه تست نفوذ شبکه علاقمند بوده و دوره پیشنیاز آن را گذرانده باشند. دانشجویان، متخصصین امنیت، متخصصین IT و کارکنان بخش IT تمام سازمان‌ها، ازجمله مخاطبین اصلی این دوره به شمار می‌روند.