وبینار رایگان پایتون برای تست نفوذ

 وبینار رایگان پایتون برای تست نفوذ 

دنیای متن‌باز یا همان Open Source همیشه ابزارهای متناسب با خود را می‌طلبد تا دانش جدیدی را ارائه کند. از آنجا که هر برنامه‌نویس و توسعه‌دهنده وب، باید با یکی از زبان‌های پویای برنامه‌نویسی آشنایی داشته باشد، توصیه‌ی کارشناسان دنیای امروز، پایتون است. Python به‌عنوان نقطه آغازی در ورود به دنیای برنامه‌نویسی، می‌تواند مسیری هموار برای شما فراهم کند.
ازین روی Python را یک زبان پویا و با خوانایی بالا و مستقل از بستر اجرا می‌شناسند، چراکه شرکت‌های بزرگی همانند Google در ارائه سرویس‌ها و توسعه ابزارهای خود از آن بهره می‌گیرند. یکی از کاربردهای بسیار رایج این زبان برنامه‌نویسی در بین Developerها و تیم‌های امنیتی، انجام تست نفوذ می‌باشد. در حقیقت می‌توان گفت که بسیاری از متخصصین امنیت، پیش از شروع دوره‌های مربوط به امنیت، به یادگیری زبان پایتون می‌پردازند.

content-photos/133/911/content_photo_XFLsM4NMAjxJgPnS.jpg

برای شروع یادگیری پایتون چه کنیم؟

چنین بسترهایی که امکانات و دانش بسیاری را در اختیار شما قرار خواهند داد، حتماً نیازمند آموزش خواهند بود. دوره‌های مربوط به این زبان برنامه‌نویسی نیز از سوی موسسات بسیاری از جمله "گروه آموزشی لیان" همواره برگزار می‌شوند. اما با توجه به شرایط کنونی و عدم امکان برگزاری کلاس‌های حضوری، اساتید گروه آموزشی لیان تصمیم به برگزاری وبینار تخصصی پایتون گرفته و در این وبینار مطالب بسیار لازم برای شروع یادگیری زبان پایتون و همچنین برخی از مطالب آموزشی برای شروع کار با این زبان را به علاقمندان خواهند آموخت. در این دوره علاوه‌بر مقدمات استفاده از این نرم‌افزار و اینکه "چرا باید از پایتون استفاده کنیم"، به موارد دیگری نظیر ماژول‌های معروف برای تست نفوذ و آشنایی با ساخت ابزار شخصی برای تست نفوذ نیز پرداخته خواهد شد. کتابخانه جامع پایتون امکانی را فراهم کرده است تا بتوان به سادگی از مباحث نوینی که ارائه شده است استفاده کرد. پس علاقمندان به مبحث برنامه‌نویسی با پایتون می‌توانند به راحتی نحوه کار با این نرم‌افزار را فراگیرند.
این وبینار به صورت کاملاً رایگان، برای علاقمندان برنامه‌نویسی و Developerها درنظر گرفته شده است. اما به‌منظور هماهنگی‌های بیشتر برای شرکت در این دوره، ثبت‌نام ازطریق لینک موجود انجام خواهد شد.
اما سرفصل‌هایی که در وبینار "معرفی پایتون برای تست نفوذ" تدریس خواهند شد عبارتنداز:

  • چرایی استفاده از پایتون
  • بررسی چند ماژول معروف برای تست نفوذ
  • آشنایی با ساخت ابزار شخصی برای تست نفوذ