عید3
عید5

آزمون های بین المللی شبکه و امنیت شبکه

این روزها همه به فکر ارتقاء دانش تخصصی و به دنبال آن، پیشرفت شغلی و افزایش درآمد هستند. متخصصان IT نیز از این قائده مستثنی نیستند و به دلیل پیشرفت سریع تکنولوژی‌های این زمینه، شاید بیشتر از متخصصین دیگر زمینه‌های شغلی باید به دنبال بروز کردن اطلاعات خود باشند. به همین دلیل، یکی از دغدغه‌های این متخصصین، شرکت در دوره‌های تخصصی کمپانی‌های بزرگ IT و دریافت مدارک آن‌‌ها است.

دریافت مدرک بین المللی سیسکو و مایکروسافت

شرکت‌های معتبر مانند سیسکو و مایکروسافت، آزمون‌های بین المللی برگزار می‌کنند که شرکت‌کنندگان با شرکت در این آزمون‌ها و دریافت حداقل نمره قبولی، می‌توانند مدارک این آزمون‌ها که اعتبار جهانی دارند را نیز، دریافت کنند. با دریافت این مدارک، شما می‌توانید رزومه شغلی و درآمد خود را به طرز قابل توجهی افزایش دهید. درضمن اگر به مهاجرت فکر می‌کنید، داشتن این مدارک، امتیاز ویژه‌ای برای پذیرش شما در موقعیت‌های شغلی محسوب می‌شود.

این آزمون‌ها معمولا توسط نمایندگی کمپانی‌ها در کشورهای مختلف برگزار می‌شوند که به علت تحریم‌های موجود علیه کشورمان، امکان برگزاری این آزمون‌ها به طور رسمی و از طریق نمایندگی خود کمپانی مقدور نیست. همچنین برای پرداخت هزینه این آزمون‌ها، نیاز به کارت‌های اعتباری بین المللی است که باز هم به علت تحریم‌های بانکی، این کارت‌ها در دسترس عموم مردم نیستند.

ما در گروه آموزشی لیان، این مشکلات را حل و شرایطی فراهم کرده ایم که شما بتوانید بدون دغدغه و پرداخت هزینه‌های گزاف، در داخل کشور در این آزمون‌ها شرکت کنید و در صورت قبولی، مدرک بین المللی دریافت کنید.

همچنین در صورت نیاز به فراگیری آموزش‌های پیش‌نیاز این آزمون‌ها، می‌توانید در دوره‌های آموزشی لیان که توسط برترین اساتید کشور برگزار می‌شوند، شرکت کنید. ما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا موفقیت و قبولی شما را در این آزمون‌ها تضمین کنیم و نقش کوچکی در موفقیت شما داشته باشیم. برای مشاهده تقویم آموزشی می توانید به این لینک مراجعه کنید

هزینه این آزمون‌ها، با توجه به نوع آزمون فرق می‌کند. قیمت این آزمون‌ها به دلار است و با توجه به نوسانات قیمت دلار در کشور، قیمت آن تغییر می‌کند.
این زمان بسته به کمپانی برگزارکننده آزمون متفاوت است اما در صورت قبولی، معمولا چند روز طول می‌کشد تا مدرک آماده شود. این زمان عموما کمتر از یک ماه است.
پاسخ به این سوال، به میزان دانش و تجربه شما، دوره‌ها و آزمون‌هایی که قبلا گذرانده‌اید و همچنین هدف شما از گذراندن این آزمون (مهاجرت، ارتقاء شغلی و افزایش درآمد)، بستگی دارد. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ثبت‌نام در هر کدام از این دوره‌ها، با شماره 91004151-021 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان مشاوران لیان استفاده کنید.