دوره جامع بازار کار امنیت

پکیج آمادگی ورود به بازار کار امنیت

این پکیج برای افرادی طراحی شده که می‌خواهند آموزش‌های لازم برای ورود به بازار کار امنیت سایبری را از پایه شروع کرده و طی یک دوره فشرده به سطوح پیشرفته برسند. سرفصل‌های این پکیج از سطح پایه آغاز شده و به تدریج تمام آموزش‌های لازم برای آغاز کار به عنوان کارشناس یا متخصص امنیت را پوشش می‌دهند.
این پکیج از مهم‌ترین سرفصل‌های دوره‌های شبکه آغاز شده و در دوره‌های بعدی مهم‌ترین سرفصل‌های دوره‌های مربوط به نحوه‌ی کار با لینوکس و برنامه‌های اوپن‌سورس، مبانی امنیت و تست نفوذ و در نهایت برنامه‌نویسی پایتون پوشش داده می‌شوند. دوره‌های شبکه شامل Network+ از موسسه معتبر Camptia، دوره MCSA از شرکت مایکروسافت و دوره CCNA از شرکت سیسکو می‌شوند که در این پکیج مهم‌ترین سرفصل‌های آن‌ها به صورت انتخابی پوشش داده می‌شوند. در این دوره‌ها دانشجویان دانش شبکه‌ی لازم و کافی برای کار به عنوان کارشناس امنیت را به دست می‌آورند. در سرفصل‌های انتخاب‌شده از دوره‌ی LPIC1 با کار با لینوکس و استفاده از نرم‌افزارهای لینوکس آشنا خواهید شد. در ادامه سرفصل‌های مهم دو دوره‌ی Security+ و CEH قرار دارند که مبانی جامع امنیت و تست نفوذ را به شما آموزش می‌دهند. در نهایت نیز با گذراندن سرفصل‌های انتخابی دوره Python دانش برنامه‌نویسی لازم برای پیاده‌سازی سامانه‌های امنیتی و ابزارهای تست نفوذ را خواهید آموخت.
از آن‌جایی که در این پکیج آموزش‌های پایه تا پیشرفته گنجانده شده‌اند، دانشجویان می‌توانند در زمان کمتر و با هزینه‌ی کمتر خود را برای ورود به بازار کار امنیت آماده کرده و طی یک دوره فشرده تبدیل به یک کارشناس امنیت شوند.

content-photos/182/1235/content_photo_DBs0yrxRuX6lGrL6.jpg

دوره‌های موجود در پکیج بازار کار امنیت

پکیج بازار کار امنیت شامل دوره‌های آموزشی زیر است:

  • Network +
  • Security +
  • CCNA
  • LPIC 1
  • CEH
  • SANS 501
  • SANS 503

 

دوره‌های پیش‌نیاز پکیج بازار کار امنیت

برای گذراندن این پکیج به گذراندن هیچ دوره‌ی پیش‌نیاز خاصی نیاز ندارید. گرچه توصیه می‌شود دانشجویان آشنایی کافی نسبت به کار با کامپیوتر داشته باشند.

content-photos/182/1238/content_photo_YG6xno6bJAcvKUFP.jpg

توانایی‌ها و مهارت‌های کسب شده در پکیج بازار کار امنیت

پس از گذراندن این دوره تمام مهارت‌های لازم برای شروع کار به عنوان یک کارشناس امنیت خواهید آموخت. این مهارت‌ها شامل دانش کافی نسبت به شبکه، راهکارهای امنیتی، تست نفوذ و برنامه‌نویسی می‌شوند که چهار تخصص مهم برای کارشناسان و مهندسان امنیت به شمار می‌روند.
جامعیت مباحث و دوره‌های موجود در این پکیج باعث می‌شود انعطاف‌پذیری زیادی نسبت به محیط‌های کاری گوناگون داشته باشید و توانایی لازم برای کار به عنوان کارشناس امنیت در بازه‌ی گسترده‌‌ای از سازمان‌ها و شرکت‌ها را کسب کنید.

پکیج بازار کار امنیت برای چه کسانی مناسب است؟

این پکیج برای افرادی است که می‌خواهند بدون پیش‌زمینه‌ی تخصصی یک دوره‌‎ی فشرده را گذرانده و مهارت و دانش لازم برای شروع کار به عنوان کارشناس امنیت را از سطح پایه تا پیشرفته و صفر تا صد به دست آورند.