آزمون بین‌المللی Microsoft

در این صفحه از سایت لیان به معرفی آزمون های بین المللی مایکروسافت و همچنین بررسی چگونگی شرکت در این دوره از داخل ایران خواهیم پرداخت، علاوه بر این در ادامه مطالب موجود در این صفحه می توانید دوره های آموزشی که آکادمی لیان برای شرکت در این آزمون ها برگزار می کند را مشاهده نمایید، بنابراین اگر از علاقمندان به کسب اطلاعات در رابطه با آزمون های بین المللی مایکروسافت هستید و یا قصد شرکت در این آزمون ها را دارید در ادامه با ما همراه باشید.

آزمون های بین المللی مایکروسافت

آزمون‌های مایکروسافت، یکی از آزمون‌های پرطرفدار است که متأسفانه به دلیل عدم حضور نمایندگی‌های مایکروسافت در ایران، به طور رسمی برگزار نمی‌شود. البته اگر به دنبال گذراندن این آزمون‌ها و دریافت مدرک مایکروسافت هستید، اصلا نگران نباشید، زیرا شما همین‌جا در ایران هم می‌توانید در این آزمون‌ها شرکت کنید و مدرک بین المللی مایکروسافت را دریافت کنید.

گروه آموزشی لیان، برگزارکننده دوره‌های تخصصی شبکه، آزمون‌های مایکروسافت را همین‌جا در ایران به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می‌کند و پس از قبولی در این آزمون، گواهینامه رسمی و معتبر کمپانی Microsoft را به شما ارائه می‌دهد.

آزمون‌های مایکروسافت به زبان انگلیسی هستند و به همین دلیل یکی از پیش‌نیازهای شرکت در این آزمون‌ها، این است که زبان انگلیسی را تا حد متوسط بلد باشید و معنی اصطلاحات تخصصی را بدانید.


دسته بندی اصلی آزمون‌های مایکروسافت

آزمون‌های مایکروسافت، براساس نوع تکنولوژی به 6 دسته اصلی تقسیم می‌شوند:

  • Azur exams
  • Data exams
  • Microsoft 365 exams
  • Modern Desktop exams
  • Windows Server 2016 exams
  • Microsoft Dynamics 365 exams

هر کدام از این آزمون‌ها، چند زیرمجموعه دارند. مشاوران لیان، با توجه به میزان تجربه و دانش‌ شما، راهنمایی‌تان خواهند کرد تا بدانید شرکت در کدام آزمون برای شما مناسب‌تر است. اگر هم نیاز به گذراندن دوره پیش‌نیاز یا آمادگی پیش از آزمون هم داشته باشید، گروه آموزشی لیان در کنار شماست.

نکته مهم دیگر درباره سطح این آزمون‌ها است. همان‌طور که از شرکت مایکروسافت انتظار می‌رود، برای شرکت در این آزمون‌ها، لازم است به تمامی سطوح دسته‌ای که می‌خواهید در آزمون آن شرکت کنید، مسلط باشید. البته کارشناسان ما در تمامی مراحل در کنار شما هستند و شما را راهنمایی می‌کنند تا بتوانید در آزمون، موفق عمل کنید.