عید3
عید5

دوره آموزشی sharepoint

دوره آموزشی sharepoint

برخلاف بسیاری از محصولات مایکروسافت که در قالب نرم‌افزارهایی برای پیشبرد اهداف ارائه شده‌اند، sharepoint به عنوان پلت‌فرمی ارائه شده است که راه‌حل‌هایی را برای سازمان‌ها ارائه می‌کند. این پلت‌فرم قابلیت شخصی‌سازی نیز دارد. با استفاده از sharepoint می‌توان زیرساختی را برای تبادل اسناد و مدارک داخل سازمان ایجاد کرد. و همچنین قابلیت حفظ و ذخیره‌سازی اسناد در حافظه امن نیز از ویژگی‌های دیگر sharepoint است که توسط متخصصین آن انجام خواهد شد. در این دوره سعی می‌شود تا مواردی همچون نصب، پیکربندی و مدیریت sharepoint به شما آموزش داده شود. featureها و قابلیت‌هایی که بر روی Microsoft sharepoint وجود دارد نیز از مباحثی هستند که در این دوره به‌صورت تئوری و عملی شرح داده خواهند شد.

content-photos/126/860/content_photo_DhuCo0RlkK78LdRi.jpg

سرفصل دوره آموزشی sharepoint

شروع این دوره با مقدمه‌ای درمورد نسخه‌های مختلف sharepoint که در سال‌های مختلف توسط مایکروسافت ارائه شده است، آغاز خواهد شد. سپس در ادامه نحوه آماده‌سازی زیرساخت‌ها و مدیریت و ایجاد امنیت آن‌ها به شما آموزش داده خواهد شد. اما به‌طور کلی سرفصل‌های این دوره عبارتنداز:
 

پیش‌نیاز دوره Sharepoint

برخی از دوره‌ها، علاوه‌بر اینکه نیازمند دوره‌های پیشنیاز هستند، به دانش کلی درمورد برخی چیزها هم نیازمند خواهند بود. مثلاً برای شروع دوره sharepoint، علاوه‌بر اینکه باید دوره MCSEرا به‌عنوان پیشنیاز بگذرانید، داشتن دانش کلی در زمینه زبان‌های وب(مثل HTML و CSS ) نیز می‌تواند به یادگیری شما بسیار کمک کند.

content-photos/126/857/content_photo_0O8KOYGxrSju9Htw.jpg

توانایی‌های فرد بعد از گذراندن این دوره

از زمانی که نرم‌افزارهای تبادل اسناد همانند sharepoint از سوی مایکروسافت ارائه شدند، نیاز به متخصصینی برای پیاده‌سازی آن نیز پدید آمد. متخصصی که ابتدا بتواند زیرساخت آن را فراهم کرده و سپس به نصب و پیکربندی آن بپردازد. بعد از اینکه sharepoint قابل استفاده شد، بتواند ایمن بودن آن را نیز تضمین کرده و نواقصی که پدید می‌آیند را برطرف کند. با گذراندن این دوره، شما می‌توانید تمام توانایی‌هایی که یک متخصص sharepoint داراست را بدست آورید.

چه کسانی به دوره آموزشی sharepoint نیازمند هستند؟

Sharepoint پلت‌فرمی رایج نیست که تمامی افراد به استفاده از آن احتیاج داشته باشند. این پلت‌فرم مخصوص سازمان‌ها و شرکت‌هایی طراحی شده که نیازمند تبادل اسناد و مکاتبات اداری هستند. پس افرادی که به یادگیری آن نیازمند هستند نیز کسانی‌اند که در این سازمان‌ها به‌عنوان مسئول شبکه، مسئول IT، مدیریت و... فعالیت می‌کنند. اما به‌طور کلی این دوره برای تمامی افراد زیر نیز مناسب خواهد بود:

  • دانشجویان IT
  • علاقمندان به مباحث کامپیوتری
  • علاقمندان به مباحث تبادل اسناد شبکه
  • و به طور کلی کسانی که قصد پیاده‌سازی sharepoint بر روی بستر شبکه را دارند