آموزش تخصصی شبکه [دوره جامع]

دوره آموزش تخصصی شبکه

پس از گذراندن «دوره جامع آموزش شبکه» و فراگیری دانش و مهارت‌های مقدماتی شبکه، وقت آن رسیده که دانش خود را عمیق‌تر کنید و مهارت‌های تخصصی شبکه را بیاموزید. دوره آموزش تخصصی شبکه دقیقا با همین هدف طراحی شده تا به شما کمک کند جایگاه‌های شغلی بهتری به دست بیاورید و در آمد خود را افزایش دهید.

دوره پیشرفته آموزش شبکه، مهارت‌های پیشرفته حوزه مدیریت شبکه را به شما می‌آموزد تا بتوانید به عنوان یک ادمین شبکه حرفه‌ای فعالیت کنید. سرفصل‌های موجود در این دوره جامع عباتند از: CCNP که مباحث پیشرفته مربوط به دستگاه‌های سیسکو را مطرح می‌کند. MCSE که مباحث آن مبتنی بر ویندوز سرور متعلق به شرکت مایکروسافت است. LPIC 2 که مباحث پیشرفته لینوکس را مطرح می‌کند و در ادامه دوره LPIC 1 تدریس می‌شود. MTCRE که مباحث پیشرفته دنیای میکروتیک را عنوان می‌کند و باعنوان مهندس روتینگ محصولات میکروتیک شناخته شده است. و Horizon که مربوط به مجازی سازی ازطریق بستر vmware و پیکربندی و پیاده‌سازی ماشین‌های مجازی است.

پس از گذراندن دوره جامع آموزش تخصصی شبکه شما به عنوان یک متخصص حرفه‌ای در زمینه ادمین شبکه شناخته خواهید شد. درنتیجه می‌توانید به بازارکار ادمین‌های تخصصی بپیوندید و از مباحث پیشرفته‌ای که در این دوره یادگرفته‌اید، استفاده کنید.

content-photos/68/1093/content_photo_opadJWj7Znq5GWyf.jpg

سرفصل‌های شرکت در دوره پیشرفته شبکه

سرفصل‌های موجود در این دوره مطابق با سرفصل‌های هرکدام از دوره‌های CCNP، MCSE، LPIC 2 ، MTCRE و Horizon است. می‌توانید با کلیک روی هرکدام از این دوره‌ها، سرفصل‌های ارائه شده را مشاهده کنید.

پیش‌نیاز شرکت در دوره تخصصی شبکه‌

برای ورود به این دوره شما حتما باید «دوره جامع ادمین شبکه 1» را گذرانده باشید. چرا که مباحث موجود در این دوره، در ادامه‌ی مباحث ابتدایی ذکر شده در دوره ادمین شبکه 1 است.

 

content-photos/68/1096/content_photo_dachtJmtpvFYPNlq.jpg

توانایی‌های فرد پس از شرکت در این دوره

پس از گذراندن این دوره جامع به مفاهیم پیشرفته شبکه تسلط پیدا خواهید کرد. به علاوه، در این دوره مهارت پیشرفته برای پیکربندی و پیاده‌سازی دستگاه‌ها و راهکارهای شبکه‌ی شرکت‌های سیسکو و میکروتیک را به دست آورده و می‌توانید به عنوان «مدیر یا ادمین شبکه‌ی حرفه‌ای» در حوزه‌های پیشرفته شروع به فعالیت کنید.
از دیگر مهارت‌هایی که در این دوره به دست می‌آورید، مهارت‌های جامع با مجازی‌سازی و سیستم‌ها و سرویس‌های VMware است؛ با تکیه بر این مهارت‌ها می‌توانید ماشین‌های مجازی را به صورت کامل پیکربندی و مستقر کرده و سیستم‌های مورد استفاده در شبکه‌های سازمانی را مجازی‌سازی کنید.

 

 

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این پکیج برای افرادی طراحی شده که علاقه‌مند به پیشرفت در حوزه‌ی کاری شبکه بوده و به دنبال دوره‌ای جامع برای تخصص حرفه‌ای، جهت پیشرفت شغلی به عنوان مدیر یا ادمین شبکه یا عضوی از تیم IT سازمان‌ها و شرکت‌ها هستند.